Filozofická Fakulta

Vyučující, konzultační hodiny

   
   

Vyučující

Konzultace

Místnost

E-mail

Mgr. Zdeněk Beneš  po dohodě   zdenek.benes@uappsc.cz
PhDr. Zuzana Bláhová, Ph.D.

út:15.00 - 16.00 stř:10.00 - 11.00

nebo podle dohody

 148 (150)

Zuzana.Blahova@ff.cuni.cz

Mgr. Daniel Bursák  po dohodě   bursak@muzeumprahy.cz
Mgr. Josef Dufek

po dohodě

148 (153) josef144@centrum.cz
Mgr. Alžběta Danielisová, Ph.D. po dohodě  ARUP danielisova@arup.cas.cz
PhDr. Miroslav Dobeš, Ph.D. po dohodě  ARUP

dobes@arup.cas.cz

 Mgr. Jan Hasil    148 (153) hasil@seznam.cz
Mgr. Jan Horák     jan_horak@email.cz
Mgr. Tomáš Chmela út: 15.00. - 16.00 148 (152) tomas.chmela@seznam.cz
prof. PhDr. Jan Klápště, CSc. stř: 13.30 - 15.30 148 (152) klapste@arup.cas.cz
PhDr. Tomáš Klír, Ph.D. po dohodě  148 (152) Tomas.Klir@ff.cuni.cz
doc. PhDr. Lubomír Košnar, CSc. út: 16.30 - 18.00  148 (150b) Lubomir.Kosnar@seznam.cz
Mgr. Michaela Langova  po dohodě   mikilangova@seznam.cz
doc. PhDr. Miroslav Popelka, CSc.

út: 11.00 - 12.00

čt: 14.00 - 15.00

148 (149a) MiroslavPopelka@seznam.cz
prof. PhDr. Jiří Sláma, CSc. út: 14.00 - 16.00  148 (150a) archeolog@volny.cz
PhDr. Ivo Štefan, Ph.D. stř: 14.00 - 16.00  148 (149b) stefanivos@seznam.cz

Externí vyučující

E-mail

doc. PhDr. Václav Marek, CSc.  vaclav.marek@ff.cuni.cz
doc. PhDr. Martin Oliva, Ph.D.  4954@mail.muni.cz
prof. PhDr. Ivan Pavlů, DrSc.  pavlu@arup.cas
PhDr. Jan Souček, CSc.   Jan.Soucek@ff.cuni.cz
PhDr. Helena Březinová, Ph.D.  brezinova@arup.cas.cz
PhDr. Milena Bravermanová  milena.bravermanova@hrad.cz
Mgr. Kristýna Urbanová  kristyna_urbanova@nm.cz
PhDr. Jaromír Podliska, Ph.D. podliska@praha.npu.cz
Mgr. Petr Květina, Ph.D.  kvetina@arup.cas.cz

 
Mgr. Jan Mařík, Ph.D.  marik@arup.cas.cz
PhDr. Naděžda Profantová, CSc.  profantova@arup.cas.cz
RNDr. Petra Stránská, CSc.  stranska@arup.cas.cz
RNDr. Josef V. Datel, Ph.D.  datel@natur.cuni.cz
RNDr. Radek Mikuláš, CSc.  MIKULAS@gli.cas.cz
Prof. PhDr. Petr Sommer, CSc., DSc.  sommer@arup.cas.cz
PhDr. Jan Prostředník, Ph.D.  prostrednik@muzeum-turnov.cz
doc. Mgr. Petr Hrubý, Ph.D.  jihlava@archaiabrno.cz
Mgr. René Kyselý, Ph. D.   kysely@arup.cas.cz
Mgr. Petr Limburský, Ph.D.  limbursky@arup.cas.cz
PhDr. Martin Trefný, Ph.D.  mtrefny@kar.zcu.cz

Aktuality

...
08. Prosinec 2017

Knihovna Ústavu pro archeologii bude mít zítra zavřeno a to z důvodu výuky !!!...

07. Prosinec 2017

Seminář pro hospodářské dějiny pravěku se dnes  z důvodu nemoci nekoná, bude nahrazen...

04. Prosinec 2017

FF UK vás srdečně zve na dvě fotografické výstavy, které jsou po celou dobu akademického roku...

01. Prosinec 2017