Filozofick fakulta

Kontakt

Adresa pracoviště:

Celetná 20

Praha 1, 116 36

 

Poštovní adresa:

Nám. Jana Palacha 2

Praha 1, 116 38

 

Tel/fax. 

 +420 221 619 733/730

 


Personální obsazení:

 

Ředitel ústavu:

doc. PhDr. Miroslav Popelka, CSc.

vedoucí semináře pro starší pravěk

Tel. +420 221 619 731

E-mail: MiroslavPopelka@seznam.cz  nebo Miroslav.Popelka@ff.cuni.cz

 

Zástupce ředitele:

PhDr. Ivo Štefan, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 221 619 754

E-mail: stefanivos@seznam.cz

 

Sekretariát:

Bc. Kateřina Bromová

Tel. +420 221 619 733

E-mail:  pravdodej@ff.cuni.cz nebo Katerina.Bromova@ff.cuni.cz 

 

Knihovna:

Ing. Renata Šmidtová

knihovnice, webmaster, správce FB a Instagramového profilu

Tel. +420 221 619 736

E-mail: libprav@ff.cuni.cz nebo Renata.Smidtova@ff.cuni.cz

 

 

Členové ústavu:

PhDr. Zuzana Bláhová, Ph.D.

odborná asistentka

Tel. +420 221 619 733

E-mail: Zuzana.Blahova@ff.cuni.cz 

 

prof. PhDr. Jan Klápště, CSc.

vedoucí semináře pro archeologii středověku

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Jan.Klapste@ff.cuni.cz  nebo klapste@arup.cas.cz 

 

PhDr. Tomáš Klír, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Tomas.Klir@ff.cuni.cz

 

doc. PhDr. Lubomír Košnar, Csc.

Tel. +420 221 619 734

E-mail: Lubomir.Kosnar@ff.cuni.cz nebo Lubomir.Kosnar@seznam.cz

 

prof. PhDr. Jiří Sláma, CSc.

předseda oborové rady

Tel. +420 221 619 732

E-mail: Jiri.Slama@ff.cuni.cz

 




 

Interní doktorandi s podílem na výuce:

Mgr. Zdeněk Beneš

e-mail:  zdenek.benes@uappsc.cz

 

Mgr. Daniel Bursák

e-mail: bursak@muzeumprahy.cz

 

Mgr. Josef Dufek

e-mail: Josef144@centrum.cz

 

Mgr. Tomáš Chmela

e-mail: tomas.chmela@seznam.cz

 

Mgr. Dana Chmelíková

e-mail: chmelikova@muzeumjilove.cz

 

Mgr. Jan Hasil

e-mail: jan.hasil@ff.cuni.cz

 

Mgr. Jan Horák

e-mail: jan_horak@email.cz

 

Mgr. Michaela Langová

e-mail: Mikilangova@seznam.cz

 



 

 

 

 


Aktuality

najdete v sekci studium.

14. Únor 2019

Ústav pro archeologii bude v pátek 15. února 2019 uzavřen.

Děkujeme...

14. Únor 2019

Univerzita Hradec Králové, Katedra archeologie si vás dovoluje pozvat na konferenci

...

10. Únor 2019

Jihočeská pobočka České archeologické společnosti (ČAS) ve spolupráci s Muzeem Jindřichohradecka...

05. Únor 2019