Filozofick fakulta

Kontakt

Adresa pracoviště:

Celetná 20

Praha 1, 116 36

 

Poštovní adresa:

Nám. Jana Palacha 2

Praha 1, 116 38

 

Tel/fax. 

 +420 221 619 733/730

 


Personální obsazení:

 

Ředitel ústavu:

PhDr. Tomáš Klír, Ph.D.

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Tomas.Klir@ff.cuni.cz


Zástupce ředitele:

doc. PhDr. Miroslav Popelka, CSc.

vedoucí semináře pro starší pravěk

Tel. +420 221 619 731

E-mail: Miroslav.Popelka@ff.cuni.cz


Sekretariát:

pozice neobsazena, zastupuje

Ing. Renata Šmidtová

renata.smidtova@ff.cuni.cz

Tel. +420 221 619 733, 736

 

Členové ústavu:

PhDr. Zuzana Bláhová, Ph.D.

odborná asistentka

Tel. +420 221 619 733

E-mail: Zuzana.Blahova@ff.cuni.cz 

 

prof. PhDr. Jan Klápště, CSc.

vedoucí semináře pro archeologii středověku

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Jan.Klapste@ff.cuni.cz  nebo klapste@arup.cas.cz 

 

PhDr. Ivo Štefan, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 221 619 754

E-mail: stefanivos@seznam.cz

 

prof. PhDr. Jiří Sláma, CSc.

předseda oborové rady

Tel. +420 221 619 732

E-mail: Jiri.Slama@ff.cuni.cz

 

Knihovna:

Ing. Renata Šmidtová

knihovnice, webmaster, správce FB a Instagramového profilu

Tel. +420 221 619 736

E-mail: libprav@ff.cuni.cz nebo Renata.Smidtova@ff.cuni.cz

 

 




 

Interní doktorandi s podílem na výuce:

Mgr. Zdeněk Beneš

e-mail:  zdenek.benes@uappsc.cz

 

Mgr. Daniel Bursák

e-mail: bursak@muzeumprahy.cz

 

Mgr. Josef Dufek

e-mail: Josef144@centrum.cz

 

Mgr. Tomáš Chmela

e-mail: tomas.chmela@seznam.cz

 

Mgr. Dana Chmelíková

e-mail: chmelikova@muzeumjilove.cz

 

Mgr. Jan Hasil

e-mail: jan.hasil@ff.cuni.cz

 

Mgr. Jan Horák

e-mail: jan_horak@email.cz

 

Mgr. Michaela Langová

e-mail: Mikilangova@seznam.cz

 



 

 

 

 


Aktuality

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy zahajuje 20. února další ročník Muzejní akademie, letos na...

22. Leden 2020

Přijměte pozvání na 6th Landscape Archaeology Conference. Všechny informace najdete pod...

20. Leden 2020

Státní závěrečné zkoušky se budou  na Ústavu pro archeologii  konat ve středu 29....

17. Leden 2020

 "Hlína a kamení" pořádané Centrem pro studium středověku FF UK ve spolupráci s...

16. Leden 2020

Den otevřených dveří se koná dne 14. 2. 2020 v budově M, Joštova 13
(...

13. Leden 2020